WYBORY DO SAMORZĄDU ADWOKACKIEGO W ŁODZI

2021

WYBORY DO SAMORZĄDU ADWOKACKIEGO W ŁODZI

2021

AKTUALNOŚCI WYBORCZE

Kandydaci na stanowisko
Dziekana ORA w Łodzi

Kandydaci na stanowisko
Dziekana ORA w Łodzi

lenart

Maciej Lenart

kandydat

Sylwester Redeł

Kandydaci na pozostałe
stanowiska w Izbie Adwokackiej
w Łodzi

Kandydaci na pozostałe
stanowiska w Izbie Adwokackiej
w Łodzi

Kandydat na prezesa Sądu Dyscyplinarnego

smigielski

Andrzej
Śmigielski

Kandydat na Rzecznika Dyscyplinarnego

pryca

Edmund
Pryca

Kandydaci na przewodniczącego Komisji Rewizyjnej

ciupinski

Marek
Ciupiński

stepniewicz

Krzysztof
Stępniewicz

Kandydaci na członków Okręgowej Rady Adwokackiej

LICZBA WYBIERANYCH OSÓB: 15 członków, 4 zastępców

bakalarczyk

Zbigniew
Bakalarczyk

bielski

Jarosław
Bielski

bierzgalska

Aleksandra
Bierzgalska

janik

Maria
Janik

kubiak

Stanisław
Kubiak

kucharski

Bartosz
Kucharski

Maciej Lenart

Maciej
Lenart

matusiak

Magdalena
Matusiak-Frącczak

mazepus

Mariusz
Mazepus

mrozewska

Anna
Mrożewska

olszanski

Piotr
Olszański

paduszynski

Piotr
Paduszyński

piotrowska-manko

Katarzyna
Piotrowska-Mańko

rakowska

Anna
Rakowska-Trela

Sylwester Redeł

Sylwester
Redeł

kandydat

Paweł
Sidowski

stacewicz

Agata
Stacewicz

Szatkiewicz

Sławomir
Szatkiewicz

szczepaniak

Jarosław
Szczepaniak

Szkurłat

Monika
Szkurłat

tiutiunik

Bartosz
Tiutiunik

tomaszewska-lipartowska

Paulina Tomaszewska-
-Lipartowska

wodo-zacharek

Elżbieta
Wodo-Zacharek

wojtysiak

Michał
Wojtysiak

Woźniacki

Wojciech
Woźniacki

wyrwas

Jarosław
Wyrwas

Kandydaci na sędziego Sądu Dyscyplinarnego

LICZBA WYBIERANYCH OSÓB: 20 członków, 3 zastępców

blazynska

Agata
Błażyńska

ciesielski

Jerzy
Ciesielski

kandydat

Dorota
Dzięgielewska

fulko

Katarzyna
Fulko

kandydat

Jowita Gajownik-
-Zienkiewicz

kandydat

Anna
Głowińska

janicka

Anna
Janicka

Kalamat

Julia
Kalamat

kaluza

Magdalena
Kałuża

kobylinska

Ada
Kobylińska

koperski

Marian
Koperski

kotkowska

Krystyna
Kotkowska

lachman andrzej

Andrzej
Lachman

lachman anna

Anna Lachman-
-Kaszyńska

Lubińska-Budziarek

Zuzanna Lubińska-
-Budziarek

Malinowska

Łucja
Malinowska

nowak

Przemysław
Nowak

olezalek

Mariusz
Olężałek

kandydat

Krystyna
Orlicka

owczarek

Barbara
Owczarek

pongowski

Mariusz
Pongowski

pustelnik

Joanna 
Pustelnik-Jaźwiec

rudzki

Mateusz
Rudzki

Siwiński

Stefan
Siwiński

strzelecka-miziolek

Magdalena
Strzelecka-Miziołek

szram

Maria
Szram

traut

Franciszek
Traut

kandydat

Paweł
Wyrwas

zacharek

Bartosz
Zacharek

zawieja

Piotr
Zawieja

Kandydaci na członków Komisji Rewizyjnej

LICZBA WYBIERANYCH OSÓB: 5 członków, 2 zastępców

kandydat

Aldona Bartoszek-
-Gajownik

ciupinski

Marek
Ciupiński

kandydat

Anna
Głowińska

kandydat

Stanisław
Grondys

Krzekotowska

Patrycja
Krzekotowska

poddebski

Robert
Poddębski

stepniewicz

Krzysztof
Stępniewicz

kandydat

Tomasz Bronisław
Strzelecki

trzaskowski

Robert
Trzaskowski

Walinska

Monika
Walińska